Menu

Beauty Medica - Dzięki serii zabiegów depilacji laserowej w Beauty Medica możesz trwale pożegnać się z niechcianym owłosienia.Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa.
Dowiedz się więcej »


Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania skóry za pomocą światła. Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry. Usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.
Dowiedz się więcej »


Leczenie trądziku

Leczenie trądziku

Zabieg laserowej redukcji trądziku to skuteczna alternatywa dla bardzo inwazyjnych środków stosowanych w terapiach antybiotykowych czy retinoidowych.
Promień lasera dociera do skóry właściwej, w której tworzy mikrouszkodzenia pobudzające tkankę do szybkiej samoregeneracji.
Ma on również właściwość bakteriobójcze i przeciwzapalne działające w warstwie naskórka.
Dowiedz się więcej »


Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Zabieg zamykania naczynek jest stosunkowo krótki i w pełni bezpieczny. Na miejsce poddawane zabiegowi nakładamy specjalny żel posiadający właściwości przewodzące i chłodzące. Następnie ustawiamy parametry urządzenia – dobranie indywidualnie dla każdego Klienta. Nie ingerujemy mechanicznie w tkankę a jedynie dotykamy głowicą IPL miejsc, w których jest otwarte naczynko.
Dowiedz się więcej »

 Kriopoliza

Kriopoliza

Kriopoliza to najnowsza i najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Ta zaawansowane metoda opierająca się na schładzaniu tkanki tłuszczowej powoduje rozpad lipidów. Warto zauważyć, że dzieje się to zgodnie z naturalnymi procesami metabolicznymi opierającymi się na działaniu urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej.
Dowiedz się więcej »


Endermologia

Endermologia

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Endermologia może być stosowana jako zabieg pielęgnacyjny twarzy i ciała, z wyjątkiem piersi. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych.
Dowiedz się więcej »